← تعریف ارث: ارث به اموالی گفته می شود که پس از مرگ فرد متوفی  به نزدیکان او می رسد. اموالی که پس از مرگ افراد باقی می ماند ، بعد از کسر بدهی های شخص و دین هایی که بر گردن او قرار دارد ، به ورثه او خواهد رسید. البته نکته مهمی وجود دارد و آن این است که وراث به چند طبقه تقسیم می شوند و طبقه اول در اولویت دریافت ارث هستند. اگر طبقه اول در قید حیات نباشند ، به طبقه دوم ارث تعلق خواهد گرفت. در صورت زنده نبودن یا شامل نشدن طبقه دوم به طبقه سوم ارث تعلق می گیرد. در این مورد یک وکیل ارث می تواند بهترین کمک برای شما باشد.وکیل ارث تهرانوکیل ارث تهران

〈 طبقه بندی وراث 〉

وراث به سه طبقه قسمت می شوند که عبارتند از: وکیل ارثیه

طبقه اول شامل فرزندان و پدر و مادر و نوه ها می باشد. وکیل ارث تهران

طبقه دوم شامل  اجداد ، خواهر و برادر و فرزندان آن ها می باشد.

طبقه سوم شامل دایی و عمه و خاله و عمو می باشد.

هر طبقه که زنده باشند و موارد محرومیت از ارث شامل آن ها نگردد جزء  وراث خواهند بود و ارث فرد متوفی را دریافت خواهند کرد. وراث برای اثبات ورثه بودن خود باید حتما از یک  وکیل ارث  کمک بگیرند.وکیل ارث تهران

↵ موارد محرومیت از ارث

قتل: اگر فردی سبب مرگ مورث خود بشود هیچ ارثی به او تعلق نخواهد گرفت.  این مساله در صورتی محقق خواهد شد که فرد با قصد قبلی و به عمد مورث خود را کشته باشد. اگر قتل غیر عمد بوده باشد و یا بر اثر سانحه و تصادفی اتفاق افتاده باشد ، مانعی برای دریافت ارث توسط وارث نخواهد بود. شما برای اثبات این موارد هم به مشاوره با یک  وکیل ارث  نیاز خواهید داشت.وکیل ارثیهوکیل ارث تهران

← کفر: اگر وراث و مورث مذاهب یکسانی نداشته باشند ، هیچ ارثی به ورثه تعلق نخواهد گرفت. در صورتی که ورثه مسلمان باشند و فرد متوفی کافر باشد ، ارث به وراث تعلق می گیرد اما اگر فرد متوفی مسلمان باشد و وراث او کافر باشند هیچ ارثی از او به ورثه نخواهد رسید.  شما برای تعیین دقیق موارد محرومیت ارث و گرفتن حق خود نیز به  وکیل ارث  نیازمند می باشید.

لعان: لعان به دو شکل است:وکیلوکیل ارث تهران ارثیه

لعان زن و شوهر که در صورت وقوع باعث حرمت همیشگی آن دو می شود. فرزندی هم که حاصل این لعان است و پدر نسبت او را با خود قبول ندارد ، ارثی دریافت نمی کند. برای اثبات این مساله و تمامی موارد حقوقی ارث و میراث شما به کمک یک وکیل ارث  نیاز خواهید داشت.

لعان فرزندان و والدین ، که در این نوع با رجوع کردن می توان دوباره رابطه را برقرار کرد و ایجاد رابطه توارث یک طرفه نمود.

وکیل ارث

↵ تعریف وکیل ارثوکیل ارث تهران

شما برای اینکه بتوانید ارث خود را دریافت نمایید و ورثه بودن خود را در دادگاه اثبات بنمایید به کمک یک وکیل ارث  نیاز خواهید داشت. مسئله انحصار وراثت در ایران بسیار پیچیده بوده و برای موفقیت در آن شما به یک وکیل ارث  حرفه ای نیازمندید. اگر ساکن شهر تهران هستید برای امور مربوط به انحصار وراثت می توانید از وکیل ارث تهران استفاده نمایید. داشتن وکیل برای ارث می تواند در دادگاه به نفع شما باشد تا حق خود را به صورت کامل دریافت کنید.

وکیل برای ارث تهران در حقیقت به شما کمک می نماید تا با کمترین زحمت و هزینه در این شهر شلوغ بتوانید حق خود را دریافت بنمایید. ارث و میراث از مهم ترین چیزهایی هستند که بعد از فوت عزیزان به یادگار به بازماندگان می رسند و ارث دارای جنبه معنوی هم می باشد.  وکیل ارث  می تواند به شما برای دریافت این یادگاری کمک کند.وکیل ارثیه

< وکیل برای انحصار وراثت در تهران > وکیل ارث تهران

همان طور که قبلا هم ذکر شد انحصار وراثت مساله پیچیده ای است و نیاز به یک فرد متخصص دارد. در شهر تهران شما می توانید وکلای حرفه ای زیادی را پیدا کنید که هر کدام در یک حوزه مشخصی متخصص هستند و پرونده های زیادی را در آن زمینه به نتیجه رسانده اند. حوزه ارث هم نیاز به فرد متخصص خود دارد و شما با کمک وکیل برای انحصار وراثت در تهران می توانید حق خود را به طور کامل دریافت نمایید.

وکیل ارث  به شما کمک زیادی برای پیروزی در دادگاه می کند. در صورتی که شما بعد از صدور رای دادگاه برای انحصار وراثت به عنوان ورثه شناخته نشدید یا مشکلی با میزان اموال تقسیم شده دارید ، می توانید با کمک وکیل برای انحصار  وراثت اقدام نمایید.  برای پیدا کردن وکیل برای انحصاروراثت باید به خوبی تحقیق نمایید زیرا این مساله نیاز به دقت و تبحر دارد. موسسه حقوقی سفیران عدالت با کادری مجرب و با سال ها سابقه کاری درخشان و دارا بودن پرونده های موفق فراوان در کنار شما هستند.

در صورتی که اسم شما در لیست انحصار وراثت ثبت نشده باشد شما با کمک گرفتن از یک وکیل ارث می توانید برای طرح شکایت خود به دادگاه اقدام نمایید.

← هزینه وکیل ارث

در شهر تهران ما دارای  وکیل ارث  با مناسب ترین قیمت هستیم. شما برای اینکه بتوانید در این پروسه طولانی و پیچیده موفق بشوید نیاز به گرفتن کمک از یک  وکیل ارث  هستید. ما قیمت مناسبی به شما برای پیگیری کارهای مربوط به انحصار وراثت خواهیم داد. قیمت مناسب در خصوص حق الوکاله بسته به مراحل رسیدگی در پرونده شما تعیین می شود.  وکیل ارث  از شروع تا پایان با کمترین قیمت و کمترین حق الوکاله خواهد بود.  از زمان شروع کار پرونده شما تا به نتیجه رسیدن آن در کنار شما خواهیم بود. هزینه ای که شما باید برای وکیل ارث  تهران بپردازید بسیار زیاد می باشد اما ما با کمترین حق الوکاله کار شما را به بهترین نحو به سرانجام خواهیم رساند.

شما برای پرداخت حق الوکاله وکیل ارث  می توانید در سه مرحله و سه قسط اقدام نمایید.

↵ دیل لزوم استفاده از وکیل ارث

همان طور که قبلا ذکر کردیم مساله انحصار وراث بسیار مشکل می باشد و دشوار بودن آن ممکن است برای بازماندگان فرد متوفی مشکلات جدی ایجاد کند. مثلا ممکن است در بین ورثه اختلافات و درگیری های زیادی پیش بیاید که به خانواده لطمه زیادی وارد می کند. برای جلوگیری از این پیش آمدها یا تشدید نشدن آن بهتر است برای انحصار وراثت افراد از  وکیل ارث  استفاده نمایند تا با کسب اطلاعات کافی از  وکیل ارث  بهتر بتوانند این مساله را اداره کنند و مشکلات کمتری برای آن ها پیش بیاید.

•  ارث زن از مرد

وکیل ارث می تواند  به شما کمک کند تا بتوانید مقدار ارثی که پس از فوت همسر خود دریافت می کنید به نحو عادلانه ای دریافت نمایید.  به طور کلی سهم دریافتی ارث زن از همسر خود یک چهارم خواهد بود واین مساله زمانی صحت دارد که زن از همسر خود فرزندی نداشته باشد زیرا در این صورت سهم او یک هشتم خواهد بود. نوع مالی که زن می تواند به ارث ببرد اهمیت دارد زیرا در مقدار سهم دریافتی زن تاثیر گذار خواهد بود. وکیل ارث  می تواند به دریافت سهم بیشتری توسط زن کمک نماید.

• ارث فرزند فوت شده

فرزندی که قبل از پدر خود فوت نماید هیچ گونه ارثی به فرزندان او نخواهد رسید. تنها در یک صورت امکان این که فرزندان این فرد ارثیه ای دریافت کنند وجود دارد و آن نبودن هیچ وارث دیگری می باشد.  وکیل ارث  در تهران می تواند به این گونه مواردی که تکلیف ارث نوه ها از پدربزرگ خود مشخص نیست، رسیدگی نموده و شما را به بهترین شکل راهنمایی نماید.

< نکاتی در مورد ارث >

اگر فردی فوت نماید و همسر و فرزندی نداشته باشد، پدر و مادر او به طور یکسان از او ارث خواهند برد. برادر و خواهر این میت نیز به طور مساوی ارث دریافت می کنند.

همچنین اگر فردی فوت کند و به جز پدر و دخترش ورثه ای نداشته باشد، در این جا زن بیشتر از مرد ارث می برد و سهم بیشتری را دریافت خواهد نمود. در صورتی که شما از  وکیل ارث در تهران استفاده نمایید می توانید از تمامی این نکات ریز و مهم اگاه شوید و دیگر کسی نمی تواند از ناآگاهی شما سوء استفاده نماید.

به دلیل گسترده بودن مبحث ارث و میراث ما نمی توانیم تمامی نکات را برای شما در اینجا توضیح دهیم اما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از وکیل برای ارثی که به شما می رسد استفاده نمایید.وکیل ارثیه

← مشاوره در زمینه ارث و میراث

شما برای دریافت ارث و میراث متعلق به خودتان ممکن است به مشاوره نیاز داشته باشید ما موسسه حقوقی سفیران عدالت با تعیین وقت مشاوره قبلی در اسرع وقت، به شما مشاوره خواهیم داد. شما با مشورت کردن با کارشناسان حقوقی ما می توانید مشکلات خود را تا حدی برطرف بنمایید. ما پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان خواهیم بود. با شما با مشاوره با  وکیل ارث  می توانید از هرگونه کلاهبرداری احتمالی در زمینه ارث و میراث جلوگیری نمایید و حق خود را به صورت تمام و کمال دریافت نمایید.

وکیل ارث

↵ نحوه پرداخت دیون متوفی از اموال او

در صورتی که فرد متوفی نسبت به کسی بدهکار باشد و دین هایی بر گردن او باشد ، مقدار دیون او از اموال پرداخت خواهد شد. اگر میزان بدهی های او از اموال بیشتر باشد همان مقدار اموالی که وجود دارد به صورت عادلانه بین طلبکاران تقسیم می گردد. اثبات عدم کفایت میزان اموال برای پرداخت بدهی ها بر عهده ورثه نخواهد بود. پرداخت مهریه همسر متوفی در اولویت های پرداخت دیون می باشد. برای تمامی مراحل انحصار وراثت و تعیین میزان بدهی ها و پرداخت آن ها هم می توانید از وکیل ارث  تهران استفاده نمایید. برای  تمامی پرونده های حقوقی مربوط به ارث و میراث  شهر تهران به وکیل ارث تهران می توانید مراجعه نمایید.

← محروم کردن فرزند از ارث

از نظر قانونی امکان محروم کردن فرزند از ارث وجود ندارد و حتی اگر پدری فرزندش را در قید حیات از ارث به صورت لفظی محروم کرده باشد باز هم فرزند از پدر ارث خواهد برد. تنها در صورتی که پدر فرزند را لعان کرده باشد ، فرزند از ارث محروم خواهد شد. در صورت بازگشت فرزند و ایجاد رابطه یک طرفه فرزند می تواند ارث دریافت نماید. برای این گونه موارد استثنایی و پیچیده حقوقی هم شما به  وکیل ارث  نیازمند می باشید تا کاملا شما را راهنمایی نماید.

↵ نحوه دریافت گواهی انحصار وراثت

شما با داشتن وکیل برای انحصار وراثت در وقت و انرژی خود صرفه جویی می نمایید زیرا این کار پروسه ای طولانی و خسته کننده دارد.  وکیل ارث  پس از باطل شدن شناسنامه فرد متوفی توسط ثبت احوال و صدور گواهی فوت، فرآیند انحصار وراثت شما را پیگیری می کند. کارهای انحصار وراثت پس از مراجعه حضوری ورثه در دادگاه و دریافت گواهی انحصار وراثت، انجام خواهد شد. با پیگیری های  وکیل ارث  زمان انحصار وراثت در کوتاه ترین زمان خواهد بود. شما بدون  وکیل ارث و مراجعه به موسسه حقوقی شاید روزهای زیادی را در دادگاه باید رفت و آمد نمایید و ممکن است کار شما تا یک سال هم به طول بیانجامد.

ابطال وصیت نامه
اجرت المثل تصرف مال ورثه
فهرست