وکیل متخصص خانواده در تهران | خانم و آقا

• این روزها این سؤال که چگونه یک وکیل خانواده خوب و با تجربه پیدا کنم در میان شهروندان تهرانی در مقایسه با شهرهای دیگر بسیار به گوش می خورد. شاید علت اصلی آن جمعیت زیاد و دغدغه های گوناگونی باشد که شهروندان تهرانی را بیشتر از جاهای دیگر به خود درگیر کرده است. به همین علت است که بسیاری از خانواده هایی که در تهران زندگی می کنند به خاطر مسائل مختلف از قبیل اقتصادی و فرهنگی که این روزها زیاد آن را درگیر کرده علاقه مند هستند که مشکلات و مسائل خود را به فردی تحت عنوان وکیل خانواده تهران بسپارند.

وکیل خانواده

وکیل خانواده تهران

Tehran Family Lawyer

در واقع آن ها با این کار خود نشان می دهند که تمایل چندانی به درگیر نمودن خود به پرونده های قضایی ندارند و از طرفی هم بدیهی است که تسلط بر قوانین و ضوابط مربوط به دادگستری از عهده هر کسی برنمی آید. به همین علت است که بسیاری از خانواده ها در تهران می خواهند که امورات مربوط به خانوادگی خود را به دست وکلای حرفه ای و با تجربه که نام بهترین وکیل تهران را به خود گرفته اند بسپارند.

ما در این بخش از مقاله خود تصمیم داریم تا با معرفی کامل یک وکیل خانواده خوب و با تجربه آموزش صحیح یافتن بهترین وکیل خانواده تهران را برایتان آشکار سازیم. در واقع تمامی تلاش ما از نوشتن این مطلب این است که شما را در یافتن بهترین و مناسب ترین وکیل برای خانواده در شهر تهران راهنمایی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر دراین باره با ما همراه باشید..

← معرفی کامل بهترین وکیل خانواده 

برای شناسایی بهترین وکیل خانواده تهران نکات مهم بسیاری وجود دارند که مهم ترین آن ها این است که تمامی هنر یک وکیل خوب در مسلط بودن بر تمامی قوانین نیست. بلکه در دست یابی به اطلاعات و آیینی است که راه های چگونگی رسیدن به حق را نشان دهد.

اگرچه هنوز هم در جای جای کشورمان همانند بسیاری از کشورهای توسعه یافته دنیا بهره مندی از خدمات و توانایی های وکلای خوب نظیر وکیل خانواده چندان گسترش نیافته است اما باز هم افرادی هستند که به خاطر مطلع بودن از مزایای استفاده از یک وکیل خوب، به دنبال یافتن بهترین آن ها برای حل و فصل هرچه بهتر و سریع تر مسائلشان هستند. بهترین وکیل خانواده اعم از وکیل خانواده تهران کسی است که با تسلط بر قوانین حقوقی و کیفری بتواند شما را در راستای رسیدن به هدفتان در کمترین زمان و به بهترین شکل ممکن یاری کند. به عبارتی هدف اصلی چنین شخصی پیشرفت در کارهایتان در دادگاه های خانواده است.

از آنجایی که در بسیاری مواقع افراد خواسته یا ناخواسته بنا به شرایط و موقعیت های مختلفی که بر آن ها حاکم است درگیر مسائل و مشکلاتی می شوند که نیاز است حتماً از راه حقوقی نسبت به حل و رفع آن ها اقدام نمایند. از طرفی هم هر یک از افرادی که در این کره خاکی زندگی می کنند صرفه نظر از آیین، مذهب، رنگ، جنس و نژادی که دارند دارای حق و حقوقی می باشند که در حالت کلی حقوق بشر نامیده می شود.

اما فراتر از تمامی این ها خانواده به عنوان کوچک ترین واحد هر جامعه ای دارای حق و حقوق و قوانین منحصر به فرد است. قوانینی که کاملاً تعریف شده می باشد و هیچ گاه نمی توان بر خلاف آن عمل کرد. به جز در مواردی که قانون خود اجازه آن را صادر کرده باشد.

در چنین شرایطی پی بردن از آگاهی ها و اطلاعات یک وکیل خانواده خوب اعم از وکیل خانواده تهران که تسلط کافی بر تمامی قوانین و مقررات داشته باشد همواره برای تمامی خانواده ها به ویژه کسانی که در شهر بزرگ تهران زندگی می کنند راه گشا بوده و هست.

 ویژگی های وکیل خانواده تهران

حال که سخن از ویژگی های بهترین وکیل خانواده تهران به میان آمد بد نیست بدانید که آنچه که یک وکیل خانواده خوب را از مابقی متمایز می سازد این است که چنین شخصی بداند دانستن و تشخیص راه های رسیدن به حق در دستیابی به هدف کمتر از شناخت خود حق نیست. همچنین یک وکیل خانواده بایستی قبل از هر چیزی یک مشاور خانواده باشد و بتواند در آن واحد خود را در جایگاه یک موکل هم قرار دهد.

فراگیری پرونده های خانواده

همان طور که می دانیم در جوامع امروزی بنا به دلایل مختلف درگیری های حقوقی و قضایی به عنوان فرایندی همه گیر و اجتناب ناپذیر تبدیل شده است که در این میان پرونده هایی با ماهیت و مسائل خانوادگی از جمله طلاق، مهریه و نفقه یکی از پرتکرارترین و رایج ترین پرونده ها به حساب می آیند.

طبیعتا نمی توان این انتظار را داشت که خانواده هایی که درگیر چنین مشکلاتی هستند به تنهایی و بدون آشنایی با پیچیدگی های مربوط به این مسائل نسبت به حل و فصل آن ها اقدام کنند. اینجا است که یافتن وکیل برای خانواده آن هم با ویژگی هایی تحت عنوان مشاوره رایگان خانواده، مشاوره حقوقی تلفنی و… به یکی از مهم ترین دغدغه های افراد به هنگام روبه رو شدن با مشکلات خانوادگی تبدیل می شود.

ویژگی های وکیل خانواده

ویژگی هایی که برای بهترین وکیل خانواده اعم از وکیل خانواده تهران، وکیل طلاق، وکیل مهریه، وکیل نفقه، وکیل حضانت و … تعریف شده به معنای واقعی وظایفی است که بایستی تماماً در حین رسیدگی به پرونده موکلان خود، آن را به اجرا درآورد. از جمله آن ها به شرح زیر است:

 • وکیل خانواده تهران یک مشاور حقوقی خانواده محسوب می شود. پس مستلزم به شما اثبات کند که اسرار و اطلاعاتتان برای همیشه در نزد وی محفوظ خواهد ماند.
 • یک وکیل خانواده خود موظف است در ابتدا موکل خود را به خوبی وارسی کرده و به تمامی جزئیات مربوط به پرونده اش پی برد. به این صورت است که می تواند به کشف حقایق پرداخته و با هدف ذی حق بودن موکل خود نسبت به دفاع از حقش به پا خیزد.
 • یک وکیل برای خانواده در تهران همانند بسیاری وکلای دیگر بایستی با دانش، مهارت و تجربه خود تلاش کند حقی را که شایسته موکلش است احیا و ضایع شدن آن جلوگیری کند. 
 • برخلاف آنچه در ذهن اذعان عمومی است وظیفه وکیل خانواده نه تنها دفاع از موکل خود در هنگام پیگیری از پرونده است بلکه دفاع از قانون و حیثیت قضات شریف دادگستری می باشد.
  وکیل مهریه

  Dowry lawyer

↵چگونه وکیل خانواده برای طلاق پیدا کنم؟

همانطور که در مطالب فوق هم به آن اشاره شد این روزها در دادگاه های خانواده پرونده های بسیاری در خصوص طلاق زوجین از هم به چشم می خورد. به طور حتم یک وکیل و مشاوره خانواده خوب اعم از وکیل خانواده تهران برای طلاق، وکیل برای مهریه، وکیل برای نفقه، وکیل برای حضانت به مشابه یک مکانیک حرفه ای برای تعمیر ماشین است که با تجرب و تخصص خود در این زمینه می تواند نتایج مثبتی را به نفع شما در ختم پرونده حاصل کند.

به علاوه آنکه بتواند از تأثیرات سوء و شدت آلام در روند پرونده بکاهد. اگر شما هم جزء افرادی باشید که برای مشاوره حقوقی و حل و فصل دعاوی خانواده به دنبال وکیل خانواده تهران برای طلاق باشید بدون شک هر وکیلی را انتخاب نمی کنید. در واقع شما هم کسی را به عنوان وکیل طلاق می خواهید که بتوانید به او اعتماد کنید. بنابراین بهتر است قبل از هرچیزی به صلاحیت های وی در دادگاه خانواده آشنا شوید. بر اساس ماده 4 قانون اسلامی دادگاه خانواده، یک وکیل خانواده علاوه بر مشاور حقوقی و مشاور خانواده در رسیدگی به موارد زیر نیز صلاحیت دارد:

 • نامزدی و تمامی خسارات ناشی از بر هم خوردن آن وکیل متخصص خانواده / وکیل خانم برای طلاق/ مشاوره تلفنی وکیل خانواده/ 
 • نکاح اعم از موقت و دائم و اذن در نکاح
 • اجرای شروط ضمن عقد نکاح
 • ازدواج مجدد
 • جهیزیه
 • مهریه
 • مطالبه نفقه زوجه و اجرت المثل در زمان زوجیت
 • تمکین و نشوز
 • طلاق، فسخ، رجوع، انفساخ نکاح، بذل مدت و انقضای آن
 • حضانت و ملاقات طفل
 • نسب
 • رشد، حجر و رفع آن
 • اهدای جنین
 • تغییر جنسیت
 • سرپرستی کودکان بی سرپرست
 • نفقه اقارب
 • و… اما آنچه که در رابطه با پروسه طلاق زوجین از یکدیگر واضح و مبرهن است این می باشد که بر اساس شرع مقدس و قانون عموماً طلاق به دست زوج و دریافت آن بر عهده زوجه است که در دادگاه قضایی انجام چنین فرایندی به عنوان یک دعوای فنی و کاملاً دشوار معرفی می شود. از این رو وکیل خانواده تهران در کنار مشاوره رایگان خانواده موظف است با توجه به دانش، تبحر و آشنایی خود با رویه های مختلف دادگاه خانواده، سیر طلاق را برای موکل خود آسان نماید.

← آشنایی با وکیل خانواده شهدا در موسسه حقوقی سفیران عدالت

در دنیای پیشرفته امروز انجام هر کاری به تخصص مربوط به خودش نیاز دارد و به طبع در امورات مهم تری نظیر وکیل خانواده اعم از وکیل خانواده شهدا، وکیل خانواده تهران، مشاوره خانواده، وکیل خانواده برای طلاق و… این تخصص هم مهم تر و هم حرفه ای تر می شود. همانطور که می دانید انجام امورات شعبات مختلف دادگاه ها با یکدیگر تفاوت های چشم گیری دارند. بسیاری از آن ها با روند پرسرعتی انجام می شوند و برعکس بعضی دیگر بسیار کند هستند.

به همین خاطر است که نقش وکلا اعم از وکیل برای خانواده در این گونه مواقع پر رنگ می شود. موسسه حقوقی سفیران عدالت در این بخش از مطلب خود نکاتی را برایتان آورده که تمامی آن ها می تواند برای یافتن وکیل خانواده شهدا، وکیل متخصص خانواده، مشاوره تلفنی وکیل خانواده و یا حتی وکیل خانم برای طلاق مفید و سودمند باشند. چنانچه مشتاق کسب اطلاعات بیشتر دراین باره نیز هستید ادامه مطلب را هم مطالعه بفرمایید.

کسانی که به دنبال یک وکیل خانواده شهدا خوب برای حل مسائل و درگیری هایشان هستند به خوبی می دانند که انتخاب یک وکیل خانواده تهران انتخاب بسیار مهمی است. چرا که آینده وضعیت معیشتی، روانی و حتی مالی آنان در گرو همین موضوع است. بنابراین لازم است برای پیدا کردن یک وکیل خوب ابتدا از اطرافیان و کسانی که بیشتر در شرایط این چنینی قرار گرفته اند پرس و جو کنند.

این دسته از افراد باید بدانند که بایستی وکیلی را انتخاب کنند که تخصصش دعاوی خانوادگی نظیر طلاق، مهریه، مسائل خانوادگی خانواده های شهدا نظیر گرفتن  سهمیه و… باشد. از دیگر راه کارهای آشنایی با وکیل خانواده تهران، گرفتن مشاوره از وکلای با تجربه و متخصص در دعاوی خانوادگی و طلاق در موسسه حقوقی سفیران عدالت است.

با اینکه ممکن است وکیلی از تجربه و مهارت بالایی هم برخوردار باشد اما شما نتوانید آنگونه که باید و شاید از حرفه و تجربه وی بهره مند شوید از این رو با مراجعه به موسسه حقوقی سفیران عدالت و کمک گرفتن از مشاوره رایگان خانواده وکلای باتجربه آن، می توانید بهترین وکیل برای خانواده تهران را برای خود انتخاب نمایید.

↵ شناسایی شرایط بهترین وکیل خانواده تهران

مشاوره خانواده

زمانی که از شرایط بهترین وکیل خانواده تهران صحبتی به میان می آید منظور کسی است که در تمامی مراحل دادرسی چیزی و یا نکته ای را که مربوط به موضوع پرونده است از موکل خود پنهان نسازد. ضمن آنکه با داشتن حوصله، انرژی و صبر تمام، همه چیز را تمام و کمال با موکل خود در میان گذاشته و در عوض تمام سعی و کوشش خود را در راستای موفقیت هرچه تمام تر پرونده به کار گیرد. به عقیده موسسه حقوقی سفیران عدالت بهترین وکیل خانواده تهران در وهله اول بایستی خود را در نگاه موکل ببیند. چنین شخصی می تواند به نیابت از موکل خود و پس از امضای وکالتنامه، تمامی اختیارات قانونی را که قبول نموده است را به بهترین نحو به جا بیاورد.

از آنجایی که درگیری و دعوا چاشنی تمامی مسائل و مشکلات مربوط در دادگاه ها است در نتیجه آن چیزی به جز صبر را نمی توان به عنوان بزرگ ترین و با ارزش ترین صفت یک وکیل خانوادگی در نظر گرفت. به جرات می توان گفت اگر بخواهیم در تمامی درگیری ها و مسائل خانوادگی خود از یک وکیل خوب و مناسب که هم باتجربه در انجام امورات باشد و هم صبر و حوصله پیشه کارش باشد راهنمایی بگیریم بدون شک پرونده مان هم در زمان کم و هم به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت.

 به چه کسی بهترین وکیل خانواده گفته می شود؟ 

در آخر مطلب نیاز است تا اندکی هم در رابطه با تحصیلات و مقطع دانشگاهی بهترین وکیل خانواده تهران صحبت کنیم. بایستی اینگونه گفت که چنین شخصی که دوره تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع لیسانس و یا فوق لیسانس در رشته مبانی حقوق و یا فقه به اتمام رسانده در آزمون وکلای دادگستری که عموماً سالی یک بار برگزار می گردد شرکت می کند. چنانچه توانست در چنین رقابت سختی مقام مربوطه و تراز لازم را کسب کند آنگاه می تواند به عنوان کارآموز در نقش بهترین وکیل خانواده، وکیل طلاق، وکیل مهریه، وکیل نفقه، وکیل حضانت، مشاوره خانواده، مشاوره تلفنی وکیل خانواده و یا حتی مشاوره رایگان خانواده مشغول به کار شود.

وکیل متخصص سرقت در تهران | سفیران عدالت
خواستگاری در زمان عده طلاق | صفر تا 100 عده |
فهرست